Trenér lukostřelby 2. třídy

Jmenuji se Marek Holzmann a vyrostl jsem v Brně. Po střední škole jsem studoval obor Sportovní a tělesná výchova volného času v Českých Budějovicích. Pár let jsem cestoval a objevoval a pár let pracoval jako produkční v reklamní agentuře. Když jsem se oženil a přišli děti, přestěhoval jsem se na jih od Brna pod Pálavu.

V létě 2011 jsem v jižních Čechách vyzkoušel 3D lukostřelbu. A byla to láska na první pohled. Po utříbení myšlenek následovalo rozhodnutí, že se budu tomuto stylu lukostřelby věnovat. Nedokázal jsem si představit, že budu lukostřelbu provozovat sám a tak jsem se stal i průkopníkem 3D lukostřelby ve svém okolí. Logicky jsem tedy absolvoval první instruktorský kurz a založil občanské sdružení s předmětem činnosti provozování lukostřeleckého sportu. Měl jsem štěstí a získal k užívání areál u rybníka Vrkoč, který má vše potřebné k tréninkům a je dostupný 30 minut z Brna. (R52 křižovatka Pasohlávky/Ivaň).

.
Černobílá Marek.png
Holzmannovi děti černobílá.jpg
Po registraci klubu u České 3D lukostřelby (organizace zastřešující lukostřelecké kluby IFAA V ČR) se ke mně začali přidávat další střelci z okolí a lukostřelecký klub 3D lukostřelnice pod Pálavou se začal rychle rozrůstat.
 Uspořadali jsme první celorepublikové závody jak pod Pálavou tak i v Brně. A během sedmi let jsme se rozrostli na více než 50 členů, kteří mají na kontě přes 500 lukostřeleckých medailí.

Aby, jste mohli sami zastřešovat veškeré aktivity při lukostřelbě a stát se v ČR v tomto oboru profesionálem potřebujete získat II. trenérskou třídu. A to se mě před koncem roku 2017 podařilo. Další plány do budoucna jsou stejné, jako byli na začátku, kromě vlastního užívání si lukostřelby tak nadále i její rozvoj.

V následujícím období se chci více soustředit na výuku a to jak na přípravu nově přicházejících, tak i na pomoc pokročilým stelcům k dosáhnutí jejich cílů. Pokud je Vám tedy více než 10 let a chcete se věnovat tomuto sportu naplno a nebo třeba jen jednou vyzkoušet…..volejte a nebo pište těším se na Vás.

.
3D zpráva.png